تبلیغات
مرجع تحلیلی و خبری نلاس - عمکرد نه ماهه دهیاری نلاس
 • صفحه نخست
 • ایمیل
 • آرشیو مطالب
 • موضوعات سایت
  صفحات جانبی
  نویسندگان
  آمار
  بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب ارسال شده: عدد
  آخرین بازدید :
  آخرین بروز رسانی :
  درباره ما

  سلام دوستان عزیز. این وبلاگ برای اگاهی دوستان نلاسی از اخبار واطلاعات روز نلاس دایر شده است. نظر بدید و مشکلات را به ما بگوید. تا ما با ذکر انها در وبلاگ مسئولان را اگاه کنیم تا به فکر چاره باشند.
  آرشیو اخبار نلاس
  پیوندهای روزانه
  نظر سنجی
  تا چه حد از مطالب وبلاگ نلاس من راضی هستید


  لینك دوستان
  امكانات
  پشتیبانی
  تبلیغات
  عمکرد نه ماهه دهیاری نلاس
  نلاسی : عمکرد نه ماهه دهیاری نلاس در سال جاری به نقل از مرج خبر رسانی بخش وزینه به شرح زیر می باشد

  - مکاتبات اداری ( شرح نامه های فرستاده 1315 و نامه های رسیده 440 نامه ) 


  - نام نویسی و تشکیل پرونده برای 80 نفر از خانوارهای روستای در صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر و تمدید بیمه 450 نفر که در سالهای گذشته بیمه شده بودند .

  - صدور 100 فقره پروانه ساختمان برای 10701.80 متر مربع زمین به ارزش 26754500 تومان

  - صدور 38 فقره شناسنامه بافت قدیم روستا برای 3116.20 متر به ارزش 7790500 تومان

  - تشکیل جلسات مکرر با معتمدین و متنفذین و دانشجویان و نخبگان روستا

  - تشکیل دو جلسه شورای اداری شهرستان در نلاس

  - تخصیص اعتبار 25 میلیون تومان برای تجهیز آزمایشگاه مرکز درمانی نلاس - قول مساعد برای تکمیل کردن ساختمان دهیاری که تاکنون 60% ساختمان مذکور از اعتبار دهیاری بالغ برمبلغ 66500000تومان برای آن هزینه شده است

  - تکمیل فرمهای ارسالی استانداری محترم به نحو احسن و جمع بندی گزارشی اجمالی و مفصل و همچنین بازدید از روستا همراه کارشناسان فرستاده ویژه وزارت کشور برای تبدیل وضعیت روستای نلاس به شهر .

  - تشکیل پرونده و اخذ کارت تردد مرزی برای 600 نفر از واجد شرایط روستا

  - کمک به اداره برق برای حل مشکل برق در مناطق از روستا و حفر 55 محل برای تیر گذاری و همچنین 28 تی برای جابجایی خط فشار قوی خیابان اصلی و کمر بندی و تامین مصالح لازم .

  - امضای قرار داد با شرکت آب و فاضلاب روستایی استان به منظور مدیریت آب شرب روستا و همچنین آبرسانی به مناطق مختلفی از روستا و افزایش طول شبکه استاندارد به طول 1000 متر و همچنین واگذاری انشعاب آب برای 270 مشترک و همچنین نگهداری مطلوب و نگهداری های لازم از شبکه آب روستا و رسیدگی کامل به همه نواقصات با حد اقل امکانت و هزینه های لازم .

  - افزایش یک تراکتور استجاری برای جمع آوری زباله داخل روستا ، زیرا قبلاً با یک تراکتور و 2 کارگر جمع آوری زباله به خوبی انجام نمی شد ولی هم اکنون نسبتاً بهتر شده  است و در هر هفته 2 بار کل زباله های روستا از درب منازل و جدول های خیابان اصلی جمع آوری و به محل دفن زباله حمل خواهد شد .

  - تهیه و نصب 30 عدد سطل زباله خیابانی در خیابان اصلی روستا

  - تهیه و نصب 20 تابلو توقف مطلقاً ممنوع و ایستگاه تاکسی در خیابان اصلی  نلاس که البته در این زمینه از مسئولین ذیربط برای تلاش و مساعدت جهت اجرای طرح ترافیک در نلاس خواستاریم که همکاریهای لازم ر ا عنایت دارند.

  -اقدام برای جابجایی  دست فروشان   و دكه های  روی پل بازار كه  فضای زیادی را اشغال نموده بودند وهمچنین جابجایی میوه فروشان تا حد ممكن

  -كسب درآمد محلی 60058346 تومان(محل تامین آن: الف پروانه های ساخت ب-شناسنامه بافت قدیم ج-عوارض زباله د-بیل مكانیكی و-عوارض استعلامات ) بوده وهمچنین واریزی استانداری در سال جاری  17170216 تومان بوده است وكل هزینه های صورت گرفته در 9 ماه گذشته هم مبلغ 41076858 تومان بوده است .

  - تامین 4600 بلوك سیمانی برای كمك به اجرای طرح هادی در خیابان ورگیل و همچنین سفارش سطل زباله برای خیابان مذكور ونیز تلاش برای دفع موانع و رعایت عقب نشینی  های لازم در مسیر اجرای طرح هادی و وصل انشعابات فاضلاب در مسیر اجرای طرح هادی در  خیابانهای بیمارستان –مسجد جامع و خیابان ورگیل

  -  تعیین بر وكف خیابانها در قسمتهای مختلف روستا مخصوصا منطقه پمپ بنزین

  تسطیح وریگلاج خیابانها و معابر ضروری داخل روستا و آوردن شن از رودخان به تعداد 200 كمپرسی برای خیابانهای بسیج - بیمارستان - پشت بیمارستان – خیابان اصلی -  كوچه های جنب كوره آجر پذی – محله كشاو و زمینهای مام احمد .

  -اجرا ی دیوار وسقف ساختمان دهیاری

  -كمك به تجهیز خانه قرآن واقع در جنب مسجد قبله

  (  www.nalas.ir- راه اندازی سایت اینترنتی شورای اسلامی و دهیاری نلاس ( 

  -انتخاب به عنوان راهور محله و دریافت حكم از پلیس راه استان آغ

   

   

  - بازگشایی 6خیابان و معبر مورد نیاز در روستا با مساعدت مالكان محترم برابر طرح هادی (1- خیابان جنب شركت تعاونی2 - خیابان 8 متری واقع در پشت بیمارستان 3- خیابان 8 متری واقع در جاده شیوه اصل 4- خیابان 8 متری واقع در جنب مدرسه مریم 5- كوچه  6 متری واقع در جاده آغلان تا محل مسجد قبله و جنب بلوك زنی رحمان خالندی 6- خیابان 12 متری در نزدیكی پمپ بنزین )                                                               

   

   

   

   

  - تشكیل جلسات مختلف در زمینه های بهداشت محیط ، وضعیت ترافیك ،مسائل آموزشی مدارس ،مشكلات طرح هادی و...
  طبقه بندی: اخبار،

  ارسال توسط نلاسی | تاریخ : یکشنبه 16 بهمن 1390 | نظرات ()
  عناوین آخرین مطالب ارسالی
  صفحات دیگر